První zářijová sobota bude v Poděbradech ve znamení hudby a zábavy. Tradiční narozeninovou oslavu tam na lázeňské kolonádě pořádá pro své posluchače a příznivce Český rozhlas Region. Hlavní hvězdou hudebního programu bude Václav Neckář se skupinou Bacily, na jeho vystoupení se mohou návštěvníci těšit od 16 hodin. Předcházet mu budou koncerty Marcela Zmožka, Jany Chládkové, Pavla Vítka a Josefa Zocha.

Pro naše posluchače plánujeme vypravit zdarma autobusové linky. Jedna z nich povede i přes Mnichovo Hradiště.

Linka č. 2 Mnichovo Hradiště – Ml. Boleslav - Benátky nad Jizerou - Poděbrady a zpět
11:00 Mnichovo Hradiště, zdrav. stř. (19:05)
11:20 Mladá Boleslav, aut. st. (18:45)
11:45 Benátky nad Jizerou, aut. st. (18:20)
12:35 Poděbrady, žel. st. (17:30)

V narozeninovém programu, který začíná ve 13 hodin, vystoupí také osobnosti známé z pořadů Humoriáda, Co vy na to, doktore? nebo Hubněte zdravě – Josef Dvořák, Ota Jirák, Ivanka Devátá, Ivo Šmoldas, Naďa Konvalinková a Kateřina Cajthamlová.

Po celé odpoledne bude připraven bohatý doprovodný program i soutěže o lákavé ceny. Dospělí mohou navštívit mobilní kavárnu nebo si u stánku Lázní Poděbrady zdarma nechat změřit krevní tlak, hladinu cukru a cholesterolu, pro děti bude připraven skákací hrad a řada dalších atrakcí.

Návštěvníky narozeninové oslavy dopraví do Poděbrad pět speciálně vypravovaných bezplatných autobusových linek z různých míst středních Čech.

Další informace včetně jízdních řádů autobusových linek jsou k dispozici na webových stránkách www.cesky-rozhlas-region.cz.