Je tu prosinec! A s posledním měsícem letošního roku přichází také pozvání na Čertování s Mikulášskou nadílkou, které se pro vás organizuje Klub dětí a mládeže v tradiční čas na tradičním místě: v úterý 5. prosince od 17 do 19 hodin na Masarykově náměstí.

Důležitou novinkou letošního roku je hrací karta, která se stane vstupenkou k Mikulášovi do radnice. Hrací kartu zakoupíte za 50 Kč ve stanu s nápisem „Pekelná kancelář“, který bude umístěn poblíž vánočního stromu na náměstí. Bez hrací karty není možné se k Mikulášovi dostat.

Těšit se můžete na pekelné úkoly, povídky v podání Jednoty bratrské u vánočního stromu i na ohnivé vystoupení v podání Firelovers.

Pro návštěvníky akce bude otevřeno veřejné WC pod Kláštěrským hostincem u Karlových Varů, v Nádražní ulici.