Také už se těšíte? My se nemůžeme dočkat! Od adventu ke Třem králům pro přelom roku 2022 a 2023 si téměř každý den vyberete, kulturní program na následující týdny nabídne zářivou paletu kulturních událostí. A začínáme již první adventní neděli od 16 hodin slavnostním rozsvícením vánočního stromu na Masarykově náměstí, kam vás také srdečně zveme.

Od neděle 27. listopadu si navíc můžete užít dřevěný malovaný betlém v životní velikosti od výtvarníka a loutkáře Františka Pešána, který je přístupný denně až do 6. ledna 2023 vždy od 10 do 16.00 hodin ve freskami zdobené zahradní budově – sala terreně, ve francouzském parku na státním zámku Mnichovo Hradiště.

Všechny události naleznete také v kalendáři akcí na webu města, stačí kliknout sem.