Adventní program v Mnichově Hradišti

Tradiční adventní akce v měsíci prosinci jsou ve většině zrušeny vzhledem k aktuálním omezením v souvislosti s pandemií. I přesto však 3 akce plánujeme, leč v jiné formě, než jste zvyklí. Níže naleznete jejich soupis a informace jak proběhnou. Prosíme sledujte bedlivě stránky města a Facebookový profil města, kde budou v případě nutnosti uveřejněny změny. Děkujeme, že dodržujete nařízená opatření a přijmete tyto akce jako povzbudivý fakt končícího roku 2020.

29. 11. | 16:30 | ONLINE
Rozsvícení vánočního stromu z pohodlí domova - tradiční setkání u stromečku letos není možné, proto vám přinášíme možnost sledovat ho online, odkaz na vysílání naleznete na webových stránkách města www.mnhradiste.cz, na Facebooku města a na kanálu YouTube

12. 12. | 9:00 - 14:00 | Masarykovo náměstí
Vánoční jarmark nebude, ale... - tradiční akce se v letošním roce neuskuteční, na náměstí přesto budou ke koupi alespoň tradiční symboly Vánoc (stromky, jmelí a buchty z jídelny)

24. 12. | 22:00 | Masarykovo náměstí
Štědrovečerní zpívání - Zvonky, Zvonečky, Koťata a Continuo nám opět zazpívají vánoční koledy, pokud to nařízení vlády umožní, proto sledujte web města www.mnhradiste.cz, kde naleznete aktuální informace

Přejeme vám příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce

Město Mnichovo Hradiště a KLUB Mn. Hradiště s.r.o.

Od adventu ke Třem králům 2020