Krásný advent vám všem a díky za jeho nedělní společné zahájení! Zaplněné Masarykovo náměstí je důkazem toho, že vám tyto společně prožívané chvíle scházely. Díky také za doprovodný program, který si pro tuto výjimečnou příležitost připravila Mateřská škola Jaselská.

Užívejte kouzelné atmosféry adventu, kterou vám i letos zpestříme programem Od adventu ke Třem králům. Kliknutím sem vám neuniknou žádné z adventních akcí. Naleznete je také v kalendáři akcí: https://www.mnhradiste.cz/kalendar/

Děkujeme ještě jednou všem, bez nichž by začátek adventního období a rozsvícení vánočního stromu ztratily kouzlo:
Klubu Mnichovo Hradiště, Aleši Rychlému a Lukáši Prokorátovi, za kácení, transport a instalaci vánočního strom Luboši Dvořáčkovi a firmě TĚŽEX, společnosti Jeřáby MH, naší technické četě a strážníkům Městské policie Mnichovo Hradiště za bezpečný dozor. Děkujeme také sousedům z ulice Ivana Olbrachta a Masarykova náměstí. A v neposlední řadě vám všem, sousedům, kteří jste dokreslili vánoční atmosféru svou přítomností.

Za finanční podporu při rozsvícení vánočního stromu v Mnichově Hradišti děkujeme Skupině ČEZ.

Okamžiky na své fotoaparáty zachytili Karel Hubač a Tomáš Hejdrych.