Městský úřad Mnichovo Hradiště plánuje v příštím roce zaktualizovat komunitní plán sociálních služeb. Smyslem tohoto dokumentu má být na daném území fungující systém sociálních služeb, který odpovídá místním potřebám, podporuje služby užitečné, zajišťuje, že finanční prostředky vynakládané na sociální služby jsou efektivně využívány, a zároveň pojmenovat nedostatky a potřeby, které nejsou v místě naplňovány. Hotový plán poslouží jako strategický dokument i přehledný průvodce pro veřejnost.

Koho hledáme?

• Člověka, který se zajímá o oblast soc. služeb a dobře se orientuje v regionu

• OSVČ, případně spolupracovníka na DPP nebo DPČ

Co bude vaším úkolem?

• Aktualizovat existující plán soc. služeb za metodického vedení specializované firmy

• Zúčastnit se během roku 3-4 setkání poskytovatelů soc. služeb konaných v Mnichově Hradišti

Co nabízíme?

• Brigádu, přivýdělek

• Práci převážně z domova

• Odpovídající odměnu, jejíž výše bude stanovena na základě odbornosti a zkušeností uchazeče.

S komunitním plánem z roku 2013 se můžete seznámit ZDE. Zájemci se mohou obracet na personalistku městského úřadu Petru Strakovou (326 776 628, 607 023 923, ).