V sobotu 6. dubna se bude opět konat celostátní akce Ukliďme Česko, k níž se již tradičně naše město připojí. Letos se na organizaci spolu s městem podílí i Klub českých turistů, Skaut a žákovský parlament. Účast potvrdily i místní části Kruhy a Hradec, Lhotice, Olšina, Podolí, Sychrov a Veselá. Svoz sebraného odpadu zajistí firma Compag Mladá Boleslav, která dodala i pytle. Zatím předpokládáme úklid těchto lokalit ve městě: Dolce (KČT), park u Kofoly (Skaut), lesopark (školy) a okolí nádraží. Celá akce je zaregistrována na www.uklidmecesko.cz, kde budou doplňovány další informace, stejně jako na stránkách města a facebooku.

Uvítáme případné připomínky a náměty, bližší informace u D. Stránské na MěÚ Mnichovo Hradiště, tel. 725 895 420.

Ukliďme Česko 2019