Od 10. září se na infocentru vydávají sady tašek na třídění odpadu. Po třech dnech byly vyčerpány zásoby větších tašek, takže jsou k dispozici pouze tašky menší velikosti. Přesto, že je o tašky velký zájem, nelze v letošním roce více sad doobjednat. Další dodávka je přislíbena na začátek příštího roku, o výdeji budeme včas informovat a předpokládáme, že budeme schopni uspokojit všechny zájemce.

Vzhledem k opakovaným dotazům občanů doplňujeme informace:

Tašky jsou určeny k třídění odpadů v domácnostech a opakovanému použití. Vytříděný odpad v těchto taškách se odnáší ke kontejnerům určeným na danou komoditu a tam se obsah vysype. V žádném případě se odpad nevyhazuje i s taškou!!! Materiál je omyvatelný, takže tašky lze používat dlouhodobě.

Tašky jsou určeny pouze pro obyvatele Mnichova Hradiště a místních částí, neboť byly nakoupeny z rozpočtu města a nelze je zdarma poskytovat občanům jiných obcí. Proto je při vydání požadováno předložení občanského průkazu.