Znáte to určitě sami – některá místa ve města a v okolí máte rádi, jinde se setkáváte s kamarády a pak jsou zákoutí, kam je lepší nechodit – nevypadá to tam dobře, anebo se tam prostě bojíte. Když si tahle místa označíte různými barvami do mapy, vyjde vám z toho pestrý obrázek. A když to do mapy označí najednou desítky lidí, může z toho vzniknout pro město zajímavý podklad k úvahám, co kde zlepšit. Této metodě zjišťování názorů na stav města se říká pocitová mapa – to protože vychází z pocitů obyvatel města.

Do tvorby pocitové mapy Hradiště se můžete zapojit tuto sobotu  16. 1. od 13:30 do 16 hodin na 2. ZŠ, kde bude jednou z doplňkových akcí na karnevalu. Srdečně zveme i ty, kdo se na samotný karneval nechystají. Co myslíte, kde se lidé v Hradišti nejvíce bojí? A na které místo jsou nejvíce pyšní?