Pokud jste ve svých poštovních schránkách našli lednový Kamelot, našli jste také dotazník, který jsme k němu přikládali. Budeme moc rádi, pokud neskončí v koši a najdete si přibližně 20 minut na jeho vyplnění.
Dotazník dává možnost každému z vás vyjádřit se k dalšímu rozvoji Mnichova Hradiště – co je třeba více podporovat a čemu se vyhnout. Každé město má jen omezené zdroje – finanční i ty lidské. Proto se potřebujeme rozhodnout, na co se v budoucnu zaměřit, do čeho investovat peníze, čas a energii. Nechceme rozhodovat sami, pojďte se nad budoucností Hradiště zamyslet spolu s námi.

vyplňte prosím dotazník (v papírové či elektronické podobě) do 29. 1. 2016
→ dotazníky budou hromadně zpracovány
→ na veřejném setkání 23. 2. v KLUBu budou představeny výsledky dotazníkového šetření a bude možnost diskutovat o rozvoji města
→ získané informace budou využity pro přípravu plánu rozvoje města na dalších 10 let (Strategický plán)

Dotazníky v papírové podobě jsou k dispozici na podatelně městského úřadu.
Dotazník v elektronické podobě naleznete zde: http://mnhradiste.agora-ce.cz

Předem děkujeme, pokud si na dotazník a tím i na vaše město najdete chvíli času!