Od pondělí 3. června vydává informační centrum v Mnichově Hradišti sady tašek na tříděný odpad. Tašky jsou zdarma pouze občanům Mnichova Hradiště a místních částí, kteří si v minulém roce tašky nevyzvedli. Nově je zavedena možnost prodeje tašek firmám, školám a zájemcům z okolních obcí. Cena malé sady je 40 Kč, cena velké sady 45 Kč. Podrobnosti na telefonu 725 895 420, pí. Stránská.

Městské divadlo zve diváky na představení Sudí s Ladislavem Hamplem v hlavní roli dne 3. 6. od 19 hodin. Vstupenky jsou k zakoupení v infocentru.

Zveme Vás na Kouzelnickou show pro rodiče s dětmi od školky do 10 let. Vystoupení již tento pátek od 16 hodin v mnichovohradišťském kině. Vstupenky zakoupíte online na stránkách kina.

Již tuto sobotu 1. 6. 2019 se od 13 h v areálu fotbalového stadionu uskuteční Rodinný den. Můžete se těšit na spoustu zábavy pro děti i dospělé. Vstupné je dobrovolné.

Oční optika Dr. Optik na Masarykově náměstí má pro vás akční nabídku na samozabarvovací skla a na sluneční dioptrická skla. Těší se na vaši návštěvu.

Nenechte si ujít akci roku!!! V pátek 7.6. se na Vostrově v Hněvousicích uskuteční hudební festival Decentní kravál. Vystoupí stálice Českého punkrocku - Znouzectnost, UŽ jsme doma a Schodiště. Jste srdečně zváni.

Osadní výbor Lhotice zve na tradiční Přejezd rybníka ve Lhoticích v sobotu 8.6. od 13 hodin. Občerstvení a doprovodný program zajištěn. Jste zváni.Od