Oční optika Dr. Optik na Masarykově náměstí má pro vás akční nabídku na samozabarvovací skla a na sluneční dioptrická skla. Těší se na vaši návštěvu.

ZUŠ Mnichovo Hradiště zve veřejnost na Závěrečný koncert žáků v úterý 11. června 2019 do městského divadla v 18 hodin. Vystoupí žáci hudebního, tanečního a literárně dramatického oboru.

Denní centrum Jizera Vás zve na besedu o Austrálii, která se bude konat zítra 11.6. od 16:00 v přízemí domu s pečovatelskou službou.

Pěvecké sbory Koťata, Zvonečky, Zvonky a Continuo zvou na výroční sborový koncert, který se uskuteční v pátek 14. června v sále základní školy Studentská. Začátek v 18 hodin.

Klub českých turistů vás zve v úterý 11. června na výlet do Bozkovských jeskyní. Sraz účastníků v 6:45 hodin na vlakovém nádraží. Více informací na nástěnce u KLUBu.

Do konce června nominujte mladé Hradišťáky na cenu města za studijní, sportovní či jiné úspěchy nebo za společensky prospěšnou činnost. Podrobné informace získáte na podatelně městského úřadu a na webu města.