Zveme Vás na výstavu výrobků z orobince paní Ivety Dandové, v galerii Konírna ZUŠ. Vernisáž se koná ve čtvrtek 29. 11. 2018 v 17 hodin.

 

Městské divadlo zve na pohádku Příhody Maxipsa Fíka v sobotu 1. prosince od 15 hodin. Vstupenky je možno zakoupit v předprodeji, v kanceláři KLUBu.“

 

Tradiční rozsvícení vánočního stromu proběhne v neděli 2.listopadu od 16 hodin na Masarykově náměstí. Přineste si zvonečky. Občerstvení na místě bude zajištěno.

 

V neděli 2. prosince zveme na adventní koncert smíšeného pěveckého sboru Continuo, který začne v kostele sv. Jakuba v 18 hodin. Jako host vystoupí Veronika Eichlerová, členka sboru Národního divadla.

 

Městské muzeum zve občany na zahájení adventní výstavy DLOUHÉ ZIMNÍ VEČERY s názornými ukázkami a komentářem odborníků, tuto neděli 2. 12. od 16 do 19 hod. Občerstvení zajištěno.

 

Městské divadlo zve dne 3. prosince v 19 hodin na abonentní představení NEBE? divadla Malé Hry. Vstupenky je možné rezervovat telefonicky, nebo osobně v kanceláři KLUBu.

 

Vánoční jarmark se letos uskuteční 8. prosince opět na Masarykově náměstí od 9.30 hodin. Budou zde k zakoupení i ryby a vánoční stromky. Všichni jste zváni.

 

Městská knihovna upozorňuje zájemce, že prodej vyřazených knih za 5 korun bude ukončen 12. prosince.