26.11.2018

Městský úřad Mnichovo Hradiště, odbor dopravy, oznamuje, že ve dnech 29. a 30. listopadu 2018 bude pro veřejnost zcela uzavřen provoz registru silničních vozidel a registru řidičů. Provoz bude obnoven dne 3. prosince 2018 ve zrekonstruovaných prostorách v přízemí budovy městského úřadu.

Zveme Vás na výstavu výrobků z orobince paní Ivety Dandové, v galerii Konírna ZUŠ. Vernisáž se koná ve čtvrtek 29. 11. 2018 v 17 hodin.

Město Mnichovo Hradiště zve na pravidelné setkání se spolky v úterý 27. listopadu od 17 hodin ve Volnočasovém centru. Představíme dotační program a nové vedení města.

Klub českých turistů vás zve ve středu 28. listopadu na členskou schůzi, která se bude konat ve Volnočasovém centru od 17 hodin. Více informací na nástěnce v KLUBu.

Základní škola v Sokolovské ulici Vás zve na již tradiční školní vánoční jarmark  ve čtvrtek dne 29.listopadu od 14.00 hod. v budově školy. Jste srdečně zváni, těšíme se na vás.

 

Město Mnichovo Hradiště zve na zájezd do mladoboleslavského bazénu s dopravou zdarma ve čtvrtek 29. 11.2018 v 9 hodin 30 minut z Masarykova náměstí, nástupiště 4.

 

V neděli 2. prosince zveme na adventní koncert smíšeného pěveckého sboru Continuo, který začne v kostele sv. Jakuba v 18 hodin. Jako host vystoupí Veronika Eichlerová, členka sboru Národního divadla.

 

Tradiční rozsvícení vánočního stromu proběhne v neděli 2.listopadu od 16 hodin na Masarykově náměstí. Přineste si zvonečky. Občerstvení na místě bude zajištěno.

Městské muzeum zve občany na zahájení adventní výstavy DLOUHÉ ZIMNÍ VEČERY s názornými ukázkami a komentářem odborníků, tuto neděli 2. 12. od 16 do 19 hod. Občerstvení zajištěno.

 

Městské divadlo zve dne 3. prosince v 19 hodin na abonentní představení NEBE? divadla Malé Hry. Vstupenky je možné rezervovat telefonicky, nebo osobně v kanceláři KLUBu.