Dobrotety vás zvou v sobotu 24.11.2018 od 14 do 17 hodin mateřského centra Kohoutek u kina na den předčasně narozených dětí . Výtěžek akce  bude věnován předčasně narozenému dítěti. 

 

Dne 26. listopadu v 19 hodin uvede městské divadlo abonentní představení Jenom život s Igorem Barešem a Antonií Talackovou v hlavních rolích. Rezervace telefonicky, nebo osobně v kanceláři KLUBu.

 

Město Mnichovo Hradiště zve na pravidelné setkání se spolky v úterý 27. listopadu od 17 hodin ve Volnočasovém centru. Představíme dotační program a nové vedení města.

Klub českých turistů vás zve ve středu 28. listopadu na členskou schůzi, která se bude konat ve Volnočasovém centru od 17 hodin. Více informací na nástěnce v KLUBu.

Základní škola v Sokolovské ulici Vás zve na již tradiční školní vánoční jarmark  ve čtvrtek dne 29.listopadu od 14.00 hod. v budově školy. Jste srdečně zváni, těšíme se na vás.

 

V neděli 2. prosince zveme na adventní koncert smíšeného pěveckého sboru Continuo, který začne v kostele sv. Jakuba v 18 hodin. Jako host vystoupí Veronika Eichlerová, členka sboru Národního divadla.