Městský úřad Mnichovo Hradiště, Odbor investic a komunálního hospodářství upozorňuje, že z důvodu dokončení opravy váhy bude zítra tj. v pátek 20. října během dopoledne sběrný dvůr asi na hodinu uzavřen.

 

V sobotu 21. 10. od 17 hodin v kostele sv. Jakuba vystoupí pěvecké sbory Charmone, Continuo a mužský pěvecký sbor z Erzhausenu k výročí 20 let spolupráce s tímto německým městem. Vstupné dobrovolné.

 

Město Mnichovo Hradiště zve na oslavu vzniku republiky v sobotu 28. října od 13:00 k bustě  T. G. Masaryka ve Veselé a od 14:30 do parku u vlakového nádraží. Následovat bude procházka spojená s odhalením pamětních tabulek významných osobností města.

 

Do 27. listopadu nominujte osobnosti na cenu města Mnichovo Hradiště za celoživotní přínos nebo přínos v roce 2017. Bližší informace na podatelně městského úřadu nebo na webových stránkách města.

 

Městské muzeum Vás zve na filmové víkendy u kávy či čaje v rámci probíhající výstavy Hradiště a Hradišťáci v 70. a 80. letech, tento víkend, vždy od 9 do 16 hod.

 

Městské muzeum zve občany na besedu historiků o životě a díle Josefa Düricha, v úterý 24.10. od 17 h v sále Klubu.

 

Oznámení o konání voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky dne 20. a 21.10.2017