Mateřská škola města Mnichovo Hradiště přijme tři kvalifikované učitelky s nástupem od 1.8.2018, resp. 01.09.2018. Bližší informace na webových stránkách Mateřské školy města Mnichovo Hradiště: www.ms-mnhradiste.cz.

 

Firma Stavby Nohynek přijme do pracovního poměru účetního se znalostí všeobecného účetnictví s praxí, dále přijmeme vyučené dělníky stavebních oborů s praxí. Informace Stavebniny Nohynek.

 

Osadní výbor Hoškovice zve na Slavnost, která se koná v sobotu 19. května od 13,30 na návsi u Hasičárny. Program uvádí Marie Retková, vystoupí mimo jiné zpívající právník Ivo Jahelka.

 

Spolek Žijeme pro Hradiště zve všechny na letošní první bleší trhy, které se uskuteční v sobotu 19. května od 8 do 12 hodin ve farní zahradě.

 

Zveme vás na Muzikál Lotrando a Zubejda, který můžete shlédnout v mnichovohradišťském divadle v úterý 22. května od 17 hodin. Vystoupí přes 60 dětí ze základní umělecké školy.

 

Ve čtvrtek 24. května vystoupí na náměstí žáci hudebního, literárně-dramatického, tanečního i výtvarného oboru ZUŠ se svými učiteli v rámci celostátního happeningu ZUŠ OPEN. Akce potrvá od 13 do 19 hodin.

 

Klub českých turistů Mnichovo Hradiště Vás zve v neděli 20. května na Procházku srdcem Příhrazských skal. Sraz účastníků v 9:50 hodin na vlakovém nádraží. Více informací na nástěnce před KLUBem.

 

Divadlo Mnichovo Hradiště upozorňuje abonenty divadelní a koncertní sezóny, aby do konce května nahlásili, zda chtějí pokračovat v aboné. Pokud tak neučiní, místa propadnou pro nové zájemce.

 

Klub dětí a mládeže vás zve na neděli 20.5. 2018 od 14 hodin do areálu Open air clubu Vostrov na akci pro rodiny s dětmi, pod názvem Bohové a faraoni starého Egypta.