Nábytek Honza hledá kolegu nebo kolegyni na post vedoucí prodejny v Mnichově Hradišti. Požadují výborné organizační a obchodní schopnosti, příjemné vystupování, minimálně středoškolské vzdělání. Nabízí nadprůměrný výdělek. Nástup dle dohody. Bližší informace na telefonu 731583952.

 

Osadní výbor Hoškovice zve v pátek 16.2.2018 od 18 hodin do hasičárny na komentované promítání fotografií a videí Karla Hubače – Český ráj –Mnichovo Hradišťsko a okolí.

 

Zveme vás v sobotu 17. února  od 19 hodin na sborový ples v sále ZŠ Studentská. Vstupenky zakoupíte v základní umělecké škole nebo na místě.

 

V sobotu 17. února od 15 hodin zveme nejmenší diváky na divadelní pohádku O Smolíčkovi. Vstupenky je možné koupit 30 minut před představením na pokladně divadla.

 

Hospodářská komora nabízí maminkám na mateřské nebo rodičovské dovolené a ženám pečující o děti do 15 let možnost získání nebo rozšíření kvalifikace před návratem do zaměstnání.  Projekt Evropské unie je bezplatný a zahrnuje kursy, semináře a školení v oblastech, které pomohou orientovat se v nových požadavcích na trhu práce při návratu do zaměstnání. Informace získáte na čísle 725 463 183 nebo emailu: sekretariat@ohkmb.cz