ZZN Polabí Kněžmost přijme ihned pracovníka pro obsluhu sila a manipulaci se zbožím na hlavní pracovní poměr – dvousměnný provoz. Informace na  telefonu 602404188.

 

Městská policie upozorňuje občany, že probíhá pravidelné čištění místních komunikací  a žádá občany, aby respektovali přechodné dopravní značení (zákaz zastavení), které je v místech plánovaného čištění ulic umístěno. Harmonogram čištění jednotlivých ulic je k dispozici na webu města.

 

V pátek 10. listopadu v 19 hodin se uskuteční v kostele sv. Jakuba v Mnichově Hradišti 1. ročník Muzikobraní za podpory Nadace Život umělce a Města Mnichovo Hradiště.

 

Klub dětí a mládeže vás srdečně zve v sobotu 11. 11. na každoroční akci pro rodiny s dětmi Vašíček a bludičky, konanou v zámecké zahradě od 17:30 hodin.

 

Do 15. listopadu hlasujte v soutěži Lepší Hradiště, který z 8 nápadů na oživení města získá 150 000 Kč. Více informací na webu města nebo v infocentru.

 

Do 27. listopadu nominujte osobnosti na cenu města Mnichovo Hradiště za celoživotní přínos nebo přínos v roce 2017. Bližší informace na podatelně městského úřadu nebo na webových stránkách města.

 

V úterý 21.11. od 17 hodin se koná přednáška Petra Daniše s názvem Vraťme dětství ven na sále ZŠ Studentská. Registrace na www.map-mh.cz. Všichni jste zváni.