Městská policie žádá občany, aby respektovali přechodné dopravní značení (zákaz zastavení), které je v místech plánovaného čištění umístěno. Harmonogram čištění jednotlivých ulic je k dispozici na webu města.

 

Klub dětí a mládeže vás srdečně zve v sobotu 11. 11. na každoroční akci pro rodiny s dětmi Vašíček a bludičky, konanou v zámecké zahradě od 17:30 hodin.

 

Město Mnichovo Hradiště zve na zájezdy do mladoboleslavského bazénu s dopravou zdarma. Autobus znovu vyjede v úterý  7. listopadu v 16 hodin 30 minut z Masarykova náměstí, nástupiště 4, rezervace v informačním centru.

 

V pátek 10. listopadu v 19 hodin se uskuteční v kostele sv. Jakuba v Mnichově Hradišti 1. ročník Muzikobraní za podpory Nadace Život umělce a Města Mnichovo Hradiště.

 

Do 15. listopadu hlasujte v soutěži Lepší Hradiště, který z 8 nápadů na oživení města získá 150 000 Kč. Více informací na webu města nebo v infocentru.

 

Do 27. listopadu nominujte osobnosti na cenu města Mnichovo Hradiště za celoživotní přínos nebo přínos v roce 2017. Bližší informace na podatelně městského úřadu nebo na webových stránkách města.