Město Mnichovo Hradiště zve na zájezdy do mladoboleslavského bazénu s dopravou zdarma, v úterý 6. listopadu v 16 hodin 30 minut z Masarykova náměstí, nástupiště 4. Účastníkům bude sleva na vstupném do bazénu poskytnuta po předložení slevové karty, která bude platná po všechny termíny zájezdů do bazénu. Kartu je možné vyzvednout v informačním centru.

 

Zveme Vás na výstavu obrazů místní rodačky pod uměleckým jménem JANAZAPA v galerii Základní umělecké školy každou středu od 15-17 hodin a v sobotu dopoledne, výstava končí 24.11.2018.

 

Městská policie upozorňuje občany, že pravidelné čištění místních komunikací bude zahájeno 07.11.2018. Žádáme občany, aby respektovali přechodné dopravní značení (zákaz zastavení), které je v místech plánovaného čištění umístěno. Harmonogram čištění jednotlivých ulic je k dispozici na webu města.

Městská knihovna Mnichovo Hradiště vás zve 8. listopadu od 18 hodin do Volnočasového centra na besedu s místním rodákem a  spisovatelem Liborem Hörbem. K dispozici bude i drobné občerstvení.