Mikroregion Drábské světničky

Obsáhlá brožura o mikroregionu Drábské světničky, ve které najdete mimo jiné i místní pověsti, doporučení na zajímavá místa v okolí či tipy na výlety. Brožuru si můžete prolistovat ONLINE v prohlížeči a také stáhnout ve formátu PDF.

Mikroregion Drábské světničky

Turistické noviny

Každoročně vydávané turistické noviny nabité aktuálními informacemi, včetně přehledu kulturních akcí v regionu a doplněné o soupis turistikých cílů, volnočasových aktivit a informacích o provozu letních cyklobusů.

Turistické noviny 2022

Propagační materiály regionu Český ráj

Kompletní portfolio propagačních materiálů vydávané Sdružením Český ráj, z nichž většina je k dispozici v tištěné formě i v našem infocentru.

Propagační materiály regionu Český ráj


Aplikace pro mobilní telefony

Český ráj

Budete mít po ruce ty nejdůležitější informace o památkách a turistických cílech, tipy na výlety, kalendář akcí a produktové nabídky. Zajímavou funkcí je tzv. rozšířená realita, kdy se uživatel v závislosti na své poloze dozví o blízkých památkách a zajímavostech.

 

Skryté příběhy - Boj o mrtvolu

Hra je rozdělena do jednotlivých výletních tras, které jsou po celé České republice. Jedna z nich, Boj o mrtvolu, vás provede i po Mnichově Hradišti. Vincenc z Valdštejna bojuje o ostatky svého slavného předka Albrechta a všichni jsou proti němu. Pomůžete mu?

 

Mladoboleslavsko

Podobě jako v aplikaci Český ráj na vás čeká ucelený přehled turistických a kulturních informací. Nechybí ani funkce rozšířené reality.

 

Virtuální stezka Za železným pokladem Ralska

Virtuální stezka vás zavede na místa v Geoparku Ralsko, která jsou spojená s těžbou železné rudy. Vydejte se na cestu časem a ponořte se do místních historických příběhů!