Film vychází ze stejnojmenné videohry. Parta pěti přátel se octne v paralelní říši kostek a aby se dostali zpět do svého světa, musí být velmi kreativní a hlavně spolupracovat.
Příběh o přátelství, tajné lásce a nesplněných snech, na které je stále dost času. Pak ale přijde zlom a nic už nelze odkládat… Scénáristou i režisérem je M. Horský, tvůrce takových diváckých hitů jako byly Bezva ženská na krku, Ženy v běhu, Srdce na dlani či Sladký život.
Dvě medvíďata přišla v dětství o maminku, ale v průběhu života zjišťují, že to tak možná není… Krásný a dojemný příběh, akce, humor i animace – film pro celou rodinu!
Nezvykle horké květnové počasí odstartovalo již v květnu provoz na koupališti v Klášteře nad Jizerou. Koupaliště v Dolní Bukovině se teprve na začátek provozu připravuje, jeho brána se letos poprvé otevře 22. června.