Těší nás, že se najdou firmy, které chtějí být „dobrým sousedem“ a neváhají mnohdy skutečně významně podpořit město, ve kterém sídlí či podnikají. Děkujeme všem dárcům a podporovatelům za jejich štědrost a zájem o město.

 

V letech 2016 a 2017 město významně podpořili

Firma ACL Automotive s.r.o. poskytla finanční dar 227 942 Kč na vybavení jednotky dobrovolných hasičů.

 

Společnost Lidl Česká republika v.o.s. darovala 95 250 Kč ZŠ Studentská na vybudování zahradní učebny. Společnost Lidl také vybudovala Rákosníčkovo hřiště v ulici Lidická.

 

Firma Stavokombinát Invest s.r.o. poskytla finanční příspěvek na vybudování workoutového hřiště a dětského hřiště v Dneboh

 

Společnost MAHLE Behr Mnichovo Hradiště s.r.o. poskytla finanční podporu Mateřské škole a ZŠ Sokolovská.

 

Společnost HBPO Czech s.r.o. poskytla finanční podporu Mateřské škole a ZŠ Sokolovská. Finančně podpořila také kulturní představení v Klubu Mn. Hradiště s.r.o.

 

Firma Nábytek Honza – Jan Nohýnek finančně podpořila dětská představení v Klubu Mn. Hradiště s.r.o.

 

Firma Petr Šimek – Pohřební služba poskytla finanční podporu Mateřské škole. Finančně podpořila také reprezentační ples města.

 

Další podporovatelé v roce 2016 a 2017

  • Za sponzorování X. reprezentačního plesu města, který se konal 4. 2. 2017,  a za příspěvky do tomboly děkujeme několika desítkám firem i jednotlivcům. Konání plesu finančně podpořily především firmy Marhold a.s., Linhart s.r.o. a Petr Šimek – Pohřební služba.

  • Za pomoc s úpravou pláže u Jizery v průběhu července 2016 děkujeme všem podporovatelům a dobrovolníkům.

  • Za podporu mateřské školy v roce 2016 děkujeme také firmě Tomáš Velich - Zahradní a krajinářská architektura

  • Za sponzorování IX. reprezentačního plesu města, který se konal 4. 3. 2016, a za příspěvky do tomboly děkujeme řadám firem i jednotlivcům