KLUB Mn. Hradiště jako hlavní organizátor Reprezentačního plesu města upřímně děkuje všem, kteří přispěli k jeho zdárnému průběhu – ať už sponzoringem, věnováním cen do soutěže či jakýmkoli podílem na přípravách plesu. V návalu příprav dalších kulturních akcí a pod tíhou odpovědnosti, aby se pokud možno na nikoho klíčového nezapomnělo, bylo v silách Klubu zveřejnit tento upřímný dík až nyní.

Dárcovstvím hodnotných cen, poskytnutím služeb za režijní ceny či finančním sponzoringem přispěli následující firmy či fyzické osoby:

3D klenoty, ACR design, s.r.o., AIR DESIGN s.r.o., AUTOMH – Knobloch s.r.o., Autostyl Kracík, Autoškola Jiří Jiráček, COMPAG MLADÁ BOLESLAV s.r.o., COOP MNICHOVO HRADIŠTĚ, družstvo, Český rybářský svaz, místní organizace Mnichovo Hradiště, Iveta Dandová, Elektro Kalina, ELTRO ŠŤASTNÝ, s.r.o., EMKO Elektronika, Farmářka Z Ráje, Goodhair.cz, HBPO CZECH, Hostinec Na Habru, HOTEL MALÝ PIVOVAR KLÁŠTER, Hotel U Hroznu, Hotel U Kvapilů, IT BUSINESS, s.r.o., JWL Jewellery, Klub Mnichovo Hradiště s.r.o., Knihkupectví a papírnictví – Hana Otáhalová, Knihkupectví Monna, Kočiš Josef – TRUKO, Kofola, Květinářství Fantazie Veronika Zlatušková, Květinka Mrázovi s.r.o., Lékárna U Zlatého Lva, s. r. o., Linhart spol. s r. o., Dana Mendlíková, lihoviny, víno, cukrovinky, Luboš Dvořáček, TĚŽEX, Mahle Behr Mnichovo Hradiště, Pavel Mach, Marhold a.s., Město Mnichovo Hradiště, MIJA-PRACOVNÍ ODĚVY s.r.o., Mikula Turnov, s.r.o., Mobil Point, Nábytek Honza s.r.o., NOHÝNEK & NOHÝNEK, s.r.o., Pension U Mydlářů, Petr Kožený, Pivovar Klášter, a.s., Pivovar Svijany, Plaudit, s.r.o., Pohřební služba Šimek, Projekční ateliér Anitas, Regenerační centrum Na Návsi ve Veselé – Malyra, Restaurace Podzámecká, RYHOTERM s.r.o., Řeznictví Dvořák s.r.o., Saturn služby s.r.o., Shell, Sklenářství Banýr, Drůbež RAMIR Miroslav Smutný, Studio Visage, Mladá Boleslav, Svijanská prodejna Fejtek, Tenisový klub Mnichovo Hradiště, USK s.r.o. – H-Interes s.r.o., Uzenářství Stejskal, Fotoateliér Václav Vopat, Výtvarný ateliér Eva Kozáková.

Děkujeme nejen jim, ale vrchovatou měrou také vedení města, zejména pak místostarostovi Jiřímu Bínovi, bez jehož přispění by především plesová soutěž o ceny byla nepoměrně chudší.

Adresný dík si zaslouží také zaměstnanci ZŠ Studentská, především pak ředitel Vladimír Čermák a školník Jan Beran za rychlou a bezproblémovou komunikaci ohledně technické stránky plesových příprav a také tým zaměstnanců školní jídelny pod vedením Františka Ouředníka za bezchybný a domácky příjemný catering.

Vedle mnoha pracovníků, kteří se starali o zdárnou realizaci plesu za úplatu, se do příprav plesu zapojilo také několik dobrovolníků bez nároku na odměnu. Také oni si zaslouží být uvedeni jmenovitě: Děkujeme v první řadě úžasnému praktikovi a univerzálovi Aleši Rychlému, předsedovi mnichovohradišťského studentského parlamentu, s nímž byla vysloveně radost spolupracovat, ale také Otovi Tomášovi, Václavu a Veronice Tomanovým, Dagmar Motlové, Pavlíně Coubalové, Lucii Senohrábkové či Soně Kandelárové.

Hluboká poklona patří rovněž nadějné mladé výtvarnici Sáře Syslové, která se, na rozdíl od jiných oslovených umělců, nezalekla složitého úkolu: Zadání vytvořit výtvarně originální a především výsostně hradišťskou fotostěnu pojala v moderním stylu, jenž sluší jejímu mládí a který jistě přinese vítané zpestření do osobních či rodinných fotoalb desítek účastníků plesu.