Z návštěvy vánočního jarmarku, který se na Masarykově náměstí v Mnichově Hradišti uskuteční již v sobotu 10. prosince, si můžete odnést pěkný suvenýr, který Vám ozdobí adventně vyzdobený interiér a navíc s léty získá na sběratelské hodnotě. Řeč je o porcelánovém hrnku, který kombinuje význačné stavby centra Mnichovo Hradiště s vánočními motivy. Na hrnečku je tak vedle radnice zvěčněna budova pošty, kostel sv. Jakuba a také jeden z pěkných barokních domů na západní straně náměstí, v němž nedávno získala své nové sídlo Farmářka z ráje.

Hrneček zakoupíte v jarmareční den na stánku KLUBu, který najdete v blízkosti hlavní scény, tedy u nároží radnice. Tady z něj hned můžete okusit svařené víno či horký džus. K dostání bude v dalších dnech také v infocentru, které sdílí uprostřed náměstí stejnou kancelář s KLUBem. Pokud tedy nebude celá zásoba hrnků rozebrána již na jarmarku: Jsou jich pouhé tři stovky…