Ples města v sobotu 4. února, připravovaný v režii Klubu za nepostradatelné součinnosti s místostarostou Jiřím Bínou, přinesl nejen zábavu dvěma stovkám účastníků, ale podpořil také dobrou věc: Z výtěžku plesu zašle město v nejbližších dnech přesně 15 031 Kč organizaci DMO Pobyty, která se stará o aktivní volný čas pacientů s mozkovou obrnou. Šek na tuto částku převzala přímo na plese předsedkyně této organizace Kateřina Maxová, která se tanečního večera zúčastnila spolu s několika klienty. Ona i její společníci nešetřili chválou: „Zúčastnili jsme se skvělé a velmi příjemné akce, kterou jsme si užili. Hrála výborná kapela Big Band Unisono, nechyběla ani taneční vystoupení, mnoho párů se zapojilo i do výuky velmi specifických irských tanců. Vrchol programu spočíval ve vystoupení kouzelníka,“ popsala to nejzajímavější z programu plesu Kateřina Maxová. Ta městu, Klubu i médiím vzápětí adresovala tiskovou zprávu s upřímným poděkováním, v jehož závěru stojí:  „Všechny pobyty pořádané naší organizací jsou velmi náročné na přípravu. Velmi důležití jsou všichni sponzoři a dobrovolní asistenti, kteří se starají o naše klienty s těžkým tělesným postižením.“ Předsedkyně spolku DMO Pobyty se ještě na plese zavázala starostovi města Ondřeji Lochmanovi i moderátorovi plesu Luboši Dvořákovi, že z podpořeného pobytu zašle fotografie, které budou potvrzením, že peníze směřovaly na užitečnou věc.