10. reprezentační ples města v sobotu 4. února, připravovaný Klubem Mnichovo Hradištěohromil mj. rekordními 890 cenami, o něž se hrálo v soutěži. K tanci a poslechu hrál Big Band Unisono se dvěma kvalitními zpěvačkami, z nichž jedna, Zuzana Maxa, je dokonce členkou pražského Divadla Semafor.

Publikum zaujala veškerá taneční vystoupení, dost párů se po jednom z nich zapojilo do výuky velmi specifických irských tanců. Vrcholem programu bylo vystoupení kouzelníka, známého z jedné televizní talentové soutěže. Ten svá magická čísla spojil s hudebním výletem do muzikálu Pomáda.

Celkem patnáct tisíc korun z výtěžku plesu putovalo na charitu, tedy na dobrou věc: Organizace DMO pobyty z ní podpoří vybraný výletní program pro pacienty s mozkovou obrnou. Kateřina Maxová, vedoucí této organizace, slíbila moderátorovi Luboši Dvořákovi, že štědrému dárci, kterým je město, zašle fotografie z jím podpořeného pobytu.