Město Mnichovo Hradiště se připojuje k výzvě Boleslavského deníku, který organizuje projekt “Jak jsme žili v Československu“, jehož cílem je, aby v jeden den na jedné stránce byly otisknuty fotografie z jednoho města, obce či místa. Nemusí to být fotografie z jedné akce, ale naopak z více akcí v různém časovém období. Jde o zdokumentování života lidí, nikoli fotografií domů. Mohou to být fotografie z plesů, tanečních zábav, různých srazů, sportovních soutěží, třídních srazů, akcí apod.

Vyzýváme tímto občany města, kteří by se chtěli podělit o své fotografie na toto téma, aby je donesli do infocentra na Masarykově náměstí. Fotografie se naskenují a připojí se k nim pokud možno i krátký popis, z jaké akce fotografie je, kdo na ní je vyfotografován, kdy fotografie vznikla a případně i vaše poznámky a vzpomínky k fotografii. Stejným způsobem můžete naskenované fotografie s popisem zaslat i přímo na email infocentra: infocentrum@klubmh.cz Všem přispěvatelům předem děkujeme.