CHCI MÍT PŘEHLED O AKCÍCH

Nechcete složitě vyhledávat akce a toužíte po tom, aby si chystané akce samy našly Vás?

Další možnosti propagace

Využít můžete hlášení rozhlasu. Pro informace na výlep plakátů kontaktujte informační centrum.

Kontakt

Do kalendáře můžete vložit akci sami nebo nám pošlete informace e-mailem na adresu:
(velikost zprávy max. 6MB, nesmí obsahovat *.zip).

Pozvánku obratem zveřejníme.

Propagace akcí zdarma

Veřejné, kulturní, společenské, sportovní a gastronomické akce prezentujeme v kalendáři akcí bezplatně.

Víte o nějaké akci na Mnichovohradišťsku nebo v regionu, která ještě není v našem kalendáři akcí uvedena?

Posílejte nám Vaše tipy.

Kalendář akcí Mnichovohradišťsko

Diashow Jiřího Kolbaby: Fotograf na cestách - splněný sen - ZRUŠENO! PŘELOŽENO NA 18. ZÁŘÍ 2020.

05.05.2020 (Út) 18:00

200 Kč

Tento velmi známý fotograf a cestovatel plní dlouhodobě malé i velké sály v celé zemi a jsme moc rádi, že ho spolu s vámi přivítáme i v našem kině!

POZOR, rezervace platí pouze 14 dní od založení!

Místo: Kino Mnichovo Hradiště
Kontakt:

Cestovatelská přednáška s dataprojekci.

Vystoupí cestovatel a fotograf Jiří Kolbaba.

Přístupný

V tomto nestandardním pořadu představí cestovatel množství snímků přírody, lidských tváří, zvířat a situací ze všech šesti kontinentů planety. Exotický výlet objasní specifika některých oblastí, přiblíží subjektivní pocity autora při snímání fotografií a přirozeně motivuje diváky k jejich vlastním cestovatelským projektům a fotografování. Večer plný inspirací mimo jiné objasní mechanizmy globálního cestování a zásady kompoziční tvorby. Tento pořad jako všechny ostatní vystoupení Jiřího Kolbaby akcentuje tradičně prvky svobody, otevřenosti, tolerance a ochrany fauny a flory celé planety.

Kdo je Jiří Kolbaba

Jiří Kolbaba (nar. 1957) pochází z Brna. Je to novodobý Emil Holub - procestoval všech 6 kontinentů planety a víc než 130 zemí. Pořádá velice emotivní a inspirativní diashow po celém Česku. Vyjíždí každý rok na expedice a poznávací cesty do nejodlehlejších oblastí světa. Vozí textový a obrazový materiál, který pravidelně zpracovává do veřejných a mediálních projektů. V Česku i zahraničí organizuje tématické fotovýstavy o krásách světa. Je viceprezidentem Českého klubu cestovatelů. Fotografuje digitálním fotoaparátem OLYMPUS OM-D a fotoaparátem HASSELBLAD XPan na filmy Fuji Velvia 50, 100 a Provia 400. Mnoho fotografií je také foceno mobilním telefonem SAMSUNG. Vydal zatím 9 knih, z nichž poslední je z loňského roku a má název Island. 

20 let se Jiří Kolbaba věnoval také atletice, kde v běhu na 3 km překážek dosáhl výborných výsledků. V roce 1983 získal stříbrnou medaili v této disciplíně na Mistrovství Československa v atletice. Stal se také mistrem ČSR v běhu na tři kilometry překážek