Městský úřad Mnichovo Hradiště, odbor dopravy, upozorňuje, že u silničních vozidel, která v registru silničních vozidel byla k 1. lednu 2015 tzv. v převodu na nového majitele a převod nebyl dokončen, je nutné požádat o dokončení registrace do 30. června 2015. V případě, že žádost nebude v uvedené lhůtě podána, vozidlo bude v registru zapsáno jako zaniklé a nebude již moci být nikdy provozováno na pozemních komunikacích.
Městský úřad Mnichovo Hradiště, odbor správy majetku a rozvoje města upozorňuje občany, že z důvodu uzavírky silnice v ulici Hrnčířská bude příjezd do sběrného dvora ve dnech 28.06.2015 do 30.06.2015 pouze ze směru od Přestavlk.
Městský úřad Mnichovo Hradiště upozorňuje všechny držitele psů, že poplatek ze psů je splatný nejpozději do konce měsíce června. Tento poplatek se platí ze psů starších 3 měsíců. Pokud nebude poplatek zaplacen včas a ve správné výši, může správce poplatku nezaplacenou část zvýšit až na trojnásobek. Bližší informace na tel. č. 326 776622 pí Kovářová.
Domov Pod Skalami Kurovodice, poskytovatel sociálních služeb přijme do stravovacího provozu kuchaře, kuchařku, pomocnou sílu, případně brigádníka. Nástup možný ihned.
Dále přijme pro provoz Chráněného bydlení v Bakově n/J. a Mnichova Hradiště nového zaměstnance na celý, či částečný pracovní úvazek od začátku srpna tohoto roku. Bližší informace k oběma pracovním nabídkám podává paní Brzáková na telefonu 326 789 877.
Sbor dobrovolných hasičů Sychrov vás zve 28.06.2015 od 10 hodin na Káčovský pohár v požárním útoku na hřiště na Sychrově. Občerstvení zajištěno. Těší se na vás.
Ochotníci z Mladé Boleslavi zvou občany v sobotu 27.6.2015 od 19 hodin do restaurace Na Kopečku v Hoškovicích na divadelní komedii pod názvem Na správné adrese. Vstupné 70 Kč, přijďte se dobře pobavit.
Město Mnichovo Hradiště a Muzeum města Mnichova Hradiště pořádají dne 6.7.2015 pietní vzpomínkovou akci k 600. výročí úmrtí mistra Jana Husa. Program začíná v 17 hodin v kostele sv. Jakuba v Mnichově Hradišti. Všichni jste srdečně zváni.
Klub Mnichovo Hradiště a Vostrov Open Air pořádají koncert Ondřeje Havelky a jeho Melodymakers aneb Když zaválí hot-jazz a nebo swing, v této sezóně jediný pod širým nebem. Koncert se uskuteční 24.července v areálu Vostrova . Předprodej vstupenek je v Městském informačním centru Mnichovo Hradiště.
V sobotu 27.6.2015 v 19 hodin v Korytech hraje spolek Tyl Bakov divadelní představení „Úžasná svatba“.
Mnichovohradišťský pěvecký sbor Charmone vás srdečně zve na svůj Podvečerní koncert, který se koná v neděli 28. června od 18.00 hodin ve Volnočasovém centru v Mnichově Hradišti.
Kino Mnichovo Hradiště uvede
- ve středu 24. června od 19 h nový český dokumentární film Stále spolu.
- Ve čtvrtek 25. června od 17 h vás zve na premiéru animovaného filmu pro děti i dospělé Mimoni.
- Ve čtvrtek 25. června od 20 h dále hraje novou českou komedii Andílek na nervy.
- V pátek 26. června od 17 h opakuje animovaný film Mimoni. Tento film uvidíte ve 3D formátu.
- V pátek 26. června od 20 h dále uvádí americký akční film Šílený Max: Zběsilá cesta.
- V sobotu 27. června od 20 h opakuje dobrodružný film Jurský svět. Tento film uvidíte ve 3D formátu.
- V neděli 28. června od 15 h vás znovu zve na animovanou komedii pro všechny generace Mimoni.
Dále vás upozorňujeme, že jsme zveřejnili program letních filmových projekcí, které budou probíhat v červenci a srpnu v areálu Vostrov Open Air Club (oupn ér klub) Mnichovo Hradiště. Program letního kina a další informace najdete na internetových stránkách kino.mnhradiste.cz a na našem Facebooku.
V červenci bude stálé kino v ulici Ivana Olbrachta zavřeno.
Přejeme vám krásné prázdniny a dovolené a těšíme se na vás v letním kině na Vostrově!