• So 16.02. Pejsek a kočička

Divadélko "Pejsek a kočička" v MC Kohoutek, vhodné pro děti od 2 let.
    Délka: 30 minut
    Vstupné: 50 Kč

kde: MC Kohoutek
  • So 16.02. Lego příběh 2 3D

Boj za obnovu harmonie ve světě LEGO proti nájezdníkům z vesmíru!

• So 16.02. Na střeše

Příběh dvou odlišných lidí, staršího českého profesora a mladého Vietnamce, který hledá střechu nad hlavou...

• Ne 17.02. Pat a Mat: Zimní radovánky

Známí nešikovní kutilové bojují se sněhem a zimou a chystají se na Vánoce!

• Po 18.02. Mimicvičení pro rodiče s dětmi od 6 měsíců

Mimicvičení pro rodiče s dětmi od 6 měsíců - každé pondělí od 9:15 ve Volnočasovém centru - je zaměřené na podporu správného psychomotorického vývoje děťátka zábavnou formou. Cvičíme na míčích, s padákem a dalšími pomůckami, za doprovodu rytmických říkanek a písniček.

Jednorázový vstup 80 Kč, permanentka na 10 lekcí 600 Kč. Ukázková lekce zdarma. Lekce trvá 45 minut.
    Informace a dotazy: , 728 328 452

kde: Volnočasové centrum Mnichovo Hradiště
  • Út 19.02. Klub sluníčko Neuvedeno
    kde: Klub dětí a mládeže Mnichovo Hradiště, Masarykovo náměstí 1142, Mnichovo Hradiště 29501
  • Út 19.02. Divoká Čína aneb S batohem nejen po Sečuánsku - CESTOPISNÁ PŘEDNÁŠKA

90 Kč (vstupenky jsou na místa a možno je koupit či rezervovat na pokladně kina nebo v infocentru)

V této přednášce uvidíte a uslyšíte vyprávění o mnoha světově proslulých místech Číny (např. Čínská zeď, Zakázané město, terracotová armáda, přehrada Tři soutěsky, rezervace pand velkých). Navštivte v našem kině alespoň zprostředkovaně tuto exotickou zemi!

• St 20.02. Logopedie - náprava řeči Neuvedeno
  • St 20.02. Ženy v běhu

Čtyři dámy se rozhodnou po etapách uběhnout maratón - těšte se na vtipnou, příjemnou podívanou doplněnou svižnou hudbou!

• Čt 21.02. Klub korálek Neuvedeno

Zdravotnictví

Klaudiánova nemocnice - provoz na konci roku 2018

28.11.2018 Zdravotnictví

Klaudiánova nemocnice stejně jako v letních měsících také koncem roku omezuje provoz v některých ambulancích. Níže najdete kompletní přehled všech omezení v ambulancích, která se týkají veřejnosti. Víc informací v odkazu http:... přečíst celé

On-line tísňová linka pro děti

Hlášení změn ordinačních hodin

Změny ordinačních hodin nebo plán dovolených můžete posílat emailem na

Po ověření je obratem zaktualizujeme a zveřejníme, děkujeme za spolupráci.