Od pondělí 22. října bude na čtyři dny uzavřena část silnice II/268 u Dobré Vody, důvodem je oprava propustku na této frekventované silnici.

Objízdná trasa je vedena z Mnichova Hradiště přes Veselou, Lhotice do Bosně. Cestující proto musí počítat se zpožděním všech spojů na trase Mnichovo Hradiště - Kněžmost. Návaznosti a přestupy v Bosni mezi linkou od Mužského na linku do Kněžmosta budou dodrženy.

Bez náhrady bude po dobu uzavírky zrušena zastávka Mnichovo Hradiště, Jiráskova a vyjma dvou školních spojů také zastávka Dobrá Voda. Zastávky v Bosni budou přesunuty obousměrně k budově Obecního úřadu na silnici ve směru do Lhotic. Zde budou náhradou zastavovat všechny linky až na dvě výjimky níže.

Výjimkou v obsluze zastávky Dobrá Voda jsou dva školní spoje. Tuto zastávku obslouží vždy přepeřská linka 260270 a to spojem č. 6 v čase 7:10 ve směru z Přepeř do Mnichova Hradiště a spoj č. 11 s odjezdem v 14:45 z Mnichova Hradiště do Dolního Bousova. tyto spoje pojedou po místní komunikaci Dobrá Voda - Lhotice. Ostatní spoje do Dobré Vody nezajíždí! Tyto dva spoje navíc zastaví v Bosni v obvyklé zastávce a do náhradních stanic u Obecního úřadu nejedou.

Omezení se dotýká linky 260270 Mnichovo Hradiště – Kněžmost – Dolní Bousov, 260330 Mnichovo Hradiště – Mužský – Mnichovo Hradiště, 260350 Mnichovo Hradiště – Dolní Bousov – Sobotka a linky Dopravního podniku Kněžmost 260623 Kněžmost – Mnichovo Hradiště.

Platí od pondělí 22. 10. 2018 do čtvrtka 25. 10. 2018.

Za pochopení děkují ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY, s. r. o. & DOPRAVNÍ PODNIK KNĚŽMOST, s.r.o.