Na základě dobré odezvy a zvyšujícího se zájmu o společné cesty autobusem do mladoboleslavského bazénu na začátku roku 2017 se rozhodlo vedení města s cestami pokračovat i v zimní sezóně 2017/2018.

Autobusy začnou jezdit od 7. listopadu, každý lichý týden v úterý v 16:30 a každý sudý týden ve čtvrtek v 9:30. Poslední zájezd tohoto roku proběhne ve čtvrtek 14. prosince. Autobus vyjíždí z Masarykova náměstí, zastávky č. 4 a vrací se zhruba po 2,5 hodinách tamtéž. Jízdné hradí město Mnichovo Hradiště, účastníci zájezdu navíc získají 10% slevu na vstupné nad rámec ceníkového vstupného.

Místo v autobuse je možné si rezervovat v Městském informačním centru. Autobusy zajišťuje společnost ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o. Na posílení pokladen a slevě pro občany Mnichova Hradiště spolupracujeme s provozovatelem bazénu v Mladé Boleslavi, Městskou společností sportovní a rekreační areály, s.r.o.