Po vánoční přestávce budou pokračovat zájezdy do bazénu v Mladé Boleslavi. První autobusu roku 2018 vyjede ve čtvrtek 4. ledna v 9:30 a následně pak každý sudý týden v úterý v 16:30 a každý lichý týden ve čtvrtek v 9:30. Poslední zájezd zimní sezóny se uskuteční ve čtvrtek 29. března.

Autobus vyjíždí z Masarykova náměstí, zastávky č. 4. a vrací se zhruba po 2,5 hodinách tamtéž. Jízdné hradí město Mnichovo Hradiště, účastníci zájezdu navíc získají 10% slevu na vstupné nad rámec ceníkového vstupného.

Vzhledem k dosavadní naplněnosti není nutné si místo v autobuse rezervovatKontaktní osobou je Ondřej Šindelář z Městského úřadu (kancelář č. 209, ondrej.sindelar@mnhradiste.cz, tel. 326 776 619, 720 070 039). Autobusy zajišťuje společnost ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o. Na posílení pokladen a slevě pro občany Mnichova Hradiště spolupracujeme s provozovatelem bazénu v Mladé Boleslavi, Městskou společností sportovní a rekreační areály, s.r.o.