V úterý 8. října 2019 vás zveme do Městské knihovny MH na setkání, které bude v první hodině věnováno prvostupňovým učitelům (14:30-15:30 h), v druhé hodině druhostupňovým (15:30-16:30 h) – v obou případech pak představí paní knihovnice knižní novinky vhodné pro jednotlivé věkové kategorie, následovat bude debata o možnostech spolupráce knihovny se školou.

Zájemce o toto setkání prosíme, aby si s sebou přinesli své seznamy “povinné četby” pro jednotlivé ročníky!

Věříme, že tato akce Městské knihovny Mnichovo Hradiště osloví všechny učitele prvního stupně základních škol i učitele českého jazyka druhého stupně základních škol a odpovídajících ročníků víceletého gymnázia. Rádi bychom jejím prostřednictvím přispěli k lepší spolupráci mezi školami a knihovnou.

V případě dotazů a pro přihlášení zkontaktujte, prosím, Markétu Tomášovou (marketa.tomasova@mnhradiste.cz, 732 680 514).