Město Mnichovo Hradiště a KLUB Mn. Hradiště s.r.o. děkuje všem partnerům a pořadatelům za podporu a organizaci XI. reprezentačního plesu, který se uskutečnil 3. února 2018 v sále ZŠ Studentská. Dále touto cestou děkujeme těmto sponzorům…

Sponzoři hlavních cen:

AUTOSTYL Jiří Kracík, BAART s.r.o., Comfeel s.r.o., COMPAG Mladá Boleslav s.r.o., COOP Mnichovo Hradiště, ELTRO ŠŤASTNÝ s.r.o., EMH Stavební CZ s.r.o. Martin Hajzler, ITBUSINESS s.r.o., JWL Jewellery, Karosář.cz s.r.o. (Hoškovice), Kinský dal Borgo a.s., Nábytek Honza, Pohřební služba Petr Šimek, PRESS-HAMMER s.r.o., PROF SVAR s.r.o., Showcars s.r.o., TĚŽEX - Luboš Dvořáček, Saturn služby s.r.o., Stavotrans s.r.o., Truhlářství Lang a Truhlářství Tuček.

Sponzoři dalších cen:

3D Klenoty - Jan Černý, 3PRO ŽELEZÁŘSTVÍ s.r.o., ACTIVA spol. s r.o., Agarden restaurant s.r.o., Agropodnik Kněžmost a.s., AgroVation Kněžmost k.s., AMIX Czech distribution s.r.o., ARRIVA s.r.o., Ateliér Globus - Luboš Hančl, Autodíly Bados, AUTOMH - Knobloch s.r.o., Autoservis JOKAR company s.r.o, Autoškola Horčička s.r.o., BAART s.r.o. (vyletbalonem.cz), BARVY - LAKY PECKA, Brož Jiří – med, Cukrárna Mikula, Cyklosport Radim Fiala, Čaj, káva, suché plody Miloslava Lásková, Český rybářský svaz z. s. MO Mnichovo Hradiště, Dárkové předměty Na Vejměnku, Dino Toys s.r.o., Domov Modrý kámen p.s.s., Drůběž Ramir - Miroslav Smutný, Dřevocentrum CZ a.s., EcoGlass a.s., ELEKTRA Václav Kalina, EMKO Elektronika Korych, EZS s.r.o., Farmářka z Ráje, Farnost Mnichovo Hradiště, Fejtek Oto, prodejna piva, FitClub Běhounek Hněvousice, Galaxie Bakov nad Jizerou, Grégrová Jana – kosmetika, masáže, HELIOS RACE s.r.o., Holičství Fassmanová, Hostinec Na Habru, Hotel U Hroznu, Hračky Amina, Kadeřnictví Černá a Hanzlíková, KH sport, KLUB Mn. Hradiště s.r.o., Knihkupectví a papírnictví Hana Otáhalová, Kofola a.s., Kopecký Antonín, Kosmetický salon Tetyana Vélová, Koupelny Ptáček, Kovovýroba VIŠNOVSKÝ a SÜSSER s.r.o., Kožený Petr, Květinářství Fantazie, Květinka Mrázovi, LAV SERVIS s.r.o., Látky a bytový textil Tereza Kulasová, Lékárna Arkánum, Lékárna U zlatého lva, Lipraco s.r.o., Lochmanová Alena, Machač Jakub, Mendlíková Dana, lihoviny – víno, Město Mnichovo Hradiště, Městský bazén Mladá Boleslav, MIJA MH s.r.o. - pracovní oděvy, MLÝN PERNER SVIJANY spol. s r.o., MobilPoint, NOHYNEK & NOHYNEK s.r.o, O.K. Oriens Karton s.r.o., Oční optika AA - Alena Rylichová, OPTIK - Marta Dusilová, Optika Cihlářová, Ovis ammon s.r.o. (zbraně a lov. potřeby), Ovocnářská a okrasná školka Ing. Eichler & Stehlík, PILA KORYTA s.r.o., Pivní wellness s.r.o. Dolní Bousov, Pivovar Klášter, Pivovar Rohozec, Pivovar Svijany, Pizza Bruccione, Pizza Lombardia, Plzeňský Prazdroj a.s., Reklama MH, Restaurace Podzámecká, Restaurace Skála, Restaurace U Kvapilů, Restaurace U Mydlářů, Restaurant Plaudit, RI OKNA a.s., Ryhoterm, Řeznictví Dvořák, Řeznictví Stejskal (Hoškovice), SAPO – obaly, SÁRA - dárkové předměty, Shell Mnichovo Hradiště, Sklenářství Banýr Václav, Smile Art – Martin Moucha, Spojovací materiál Vanako, Spojovací materiál Vrabec a Vrabec, STANDA - autodílna Stanislav Šrytr, Škoda Auto a.s., Tenisový klub Mnichovo Hradiště, TEXTIL - Dana Vrabcová, TISKÁRNA MH s.r.o., TOP Drogerie – Ladislav Živný, TRUKO - Josef Kočiš, Vopat fotoateliér, Výtvarný ateliér Eva Kozáková, Z-ART Zuzana Hampelová, ZDEPE.CZ s.r.o., Zdravotnické potřeby Jana Bernartová, Zemědělská technika Rambousek s.r.o., ZENA – zemědělský nákup a.s., Zlatnictví Milan Beneš a Zlatnictví TRIGA-K.

Starosta města také děkuje všem pořadatelům a dobrovolníkům za bezproblémovou organizaci:

zaměstnanci KLUBu Mn. Hradiště s.r.o., zaměstnanci města Mnichovo Hradiště, Městská policie Mnichovo Hradiště, květinová výzdoba Květinářství Fantazie, tým školní jídelny
ZŠ Studentská pod vedením Františka Ouředníka, školník ZŠ Studentská Jan Beran, Jakub Machač, Josef Forst, Daniel Pavlovčík, Petr Havel a jeho zaměstnanci z firmy Saturn služby s.r.o., Adrian Domašínský, Michal Bílek, Marie Léblová st., dobrovolní hasiči Petr Loprais
a Josef Udržal, fotodokumentace Jan Füši, videodokumentace Petr Cerman a Ladislav Váňa.

Poděkování také patří všem účinkujícím kulturního programu, kteří přijali pozvání na XI. ročník reprezentativního plesu: moderátor Luboš Dvořák, kapela Big band RELAX, Alena Smolíková, Evildancers a Firelovers.

A na závěr děkujeme řediteli ZŠ Studentská Vladimíru Čermákovi, který nám umožnil uspořádat ples v prostorách jeho školy.