Dlouho očekávaná chvíle je za dveřmi: Již v úterý 9. února od 18.30 hod. můžete z hlediště Městského kina dohlédnout za hranice věčnosti. S předním českým záhadologem Milanem Doležalem se tu totiž ocitnete V jiném světě. Tak se alespoň jmenuje originální talk show, jejímž tématem bude posmrtný život.

Asi každému z nás odešel někdy na věčnost milovaný člověk, po němž cítíme ve svém životě větší či menší prázdno. Esoterik Milan Doležal je ale přesvědčen, že drahé bytosti tak úplně nemusí zmizet z našich životů. Tvrdí, že je možné s nimi komunikovat i přes práh věčnosti. Jak to udělat? Přijďte se poradit do městského kina.

Zajímavou besedu s diskuzí, při které Vás patrně bude mrazit v zádech, moderuje seriálový herec Jarek Hylebrant. V případě, že se divákům V jiném světě zalíbí, nabídneme v budoucnu celý cyklus a Vy se tak budete moci těšit na další zajímavá diskuzní setkání s Milanem Doležalem o těžko vysvětlitelných věcech mezi nebem a zemí…

Přehled rezervací

Plakát s pozvánkou