Vážení spoluobčané a turisté, rádi bychom oslovili ty z vás, kteří jste registrovanými uživateli turistických známek. Naše město se snaží opakovaně o výrobu turistických známek města Mnichova Hradiště. Již několikrát se realizace nezdařila, známka neprošla hlasováním na internetu. V současné době již běží na webu turistických známek hlasování a proto prosíme ty z vás, kteří máte možnost, dejte jí hlas. Kdo zde žije a má naše město rád, by určitě souhlasil, že si známku zasloužíme. Naše městečko je mezi turisty velmi oblíbené a známky jsou často poptávané.

Hlasovat může:

• registrovaný sběratel mající ve sbírce alespoň 1 prémiovou známku a bude mít 1 hlas,
  • držitel bronzového odznaku mající 50 a více prémiových známek - 2 hlasy,
  • držitel stříbrného odznaku se 100 a více prémiovými známkami - 3 hlasy,
  • držitel zlatého odznaku se 150 a více prémiovými známkami - 4 hlasy,
  • Znalec ČR s 200 a více prémiovými známkami - 5 hlasů.

Každá zvažovaná lokalita je na webu umístěna na 15 dnů k veřejnému hlasování. Hlasovat je možné do 13.4.2016.

Odkaz na hlasování: http://www.turisticke-znamky.cz/hlasovani.html?id=15004

Pravidla hlasování: (zdroj: www.turisticke-znamky.cz)