Doplnili a zaktualizovali jsme letošní kalendář akcí pro Mnichovo Hradiště a blízké okolí, aktuálně obsahuje již více než 350 událostí. Podílet se na jeho obsahu můžete i vy. Kulturní, společenské a sportovní akce prezentujeme v kalendáři akcí zcela bezplatně.

Akci můžete do kalendáře snadno vložit sami prostřednictvím webového formuláře nebo nám pošlete zpracované informace e-mailem na adresu: pozvanky@mnhradiste.cz. Podobně nás můžete upozornit i na jakoukoliv změnu nebo chybnou informaci již naplánovaných akcích. Děkujeme za spolupráci.

Upravili jsme i přehledy a výpisy akcí z kalendáře, nyní můžete události jednoduše filtrovat dle kategorií nebo prostřednictvím fulltextového vyhledávání. Pozvánky na jednotlivé akce jsou prezentovány i na stránkách městského kina a do budoucna budou i na ostatních mikrowebech města.

Současně byl vydán kalendář akcí i v tištěné podobě, který si můžete vyzvednout v městském informačním centru na náměstí.