Regionální karta hosta, věrnostní kartička, díky které si užijete Český ráj ještě více. Karta umožňuje čerpat různé slevy a výhody během vašeho pobytu a při výletech v tomto regionu. Výhodou této karty je i její roční platnost (od jejího vydání). Nemusíte se tedy bát, že po skončení například dvoutýdenní dovolené v Českém ráji, karta přestane platit. Můžete se k nám do kraje vracet v průběhu roku podle libosti a vaše karta bude stále aktivní. Kartu hosta si mohou samozřejmě zakoupit nejenom turisté, ale i místní lidé.

 

Věrnostní kartičku pořídíte za 50 Kč v našem městském informačním centru ale i v Infocentru Mladá Boleslav, Infoshopu Vejměnek - Malá Skála, Kulturním a informačním středisku Lomnice nad Popelkou, Městském muzeu - IC Nová Paka, Regionálním turistickém informačním centru Turnov, Sdružení Český ráj – Turnov, Turistickém informačním centru Semily a Turistickém informačním centru Železný Brod. Některá ubytovací zařízení v Českém ráji (jejich seznam najdete na www.cesky-raj.info) nabízejí tuto kartu zdarma.

 

Místa, která akceptují regionální kartu hosta, poznáte podle samolepky s obrázkem karty. A abychom vás navnadili k její koupi, zde je pár tipů na poskytovatele slev, u kterých můžete kartu uplatnit http://www.cesky-raj.info/cs/region-cesky-raj/regionalni-karta-hosta/prehled-benefitu.html

 

Tereza Šímová

Infocentrum Mnichovo Hradiště