Naše infocentrum se ledna 2018 stává dalším prodejním místem letenek na lety horkovzdušným balonem firmy Baart s.r.o. Tato firma má v regionu dlouho tradici a zakládá si na kvalitě a spokojenosti zákazníků. Lety uskutečňují především nad Českým rájem, ale není problém si s nimi domluvit jinou oblast.

Proč letět s Baart s.r.o.:
- Bezpečnost pasažérů je na 1. místě
- Každý ze zkušených pilotů má nalétáno cca 600 hodin a absolvují každoroční přezkoušení.
- Všichni pasažéři jsou pojištěni. Balóny jsou pravidelně servisovány a procházejí jednou za rok důkladnou kontrolou.
- Poletí se s Vámi jen tehdy, když budou vhodné podmínky pro let
- Český ráj a Liberecko – tady jsou doma již osmým rokem.
- Jako místní provozovatel nejedou na místo startu stovky kilometrů a nesnaží se letět za každého počasí, aby ušetřili za další cestu. Raději let přeloží a počkají  na příznivější počasí.
- Daleko pružněji reagují na aktuální počasí – maximálně využívají všech letových dnů a nabízí Vám termíny letu maximálně do 2 týdnů od aktivace letenky.
- Pokud máte čas i ve všední dny, jsou schopni zrealizovat let do týdne, umožní-li to počasí.
- Balóny poskytují pasažérům maximální pohodlí a soukromí. Nejsou příznivci „zájezdových – velkokapacitních letů“. U nich se Vám nestane, že budete v koši s dalšími deseti až dvaceti lidmi. Létají s malými balóny pro 2 – 3 pasažéry, 4 – 5 pasažérů a max. 7 pasažérů. Největší koš je vybaven dvířky a může být osazen sedačkou pro handicapované pasažéry.
- Firma není zprostředkovatelem služeb jako např. ADROP nebo SLEVOMAT, ale přímý provozovatel, který za své služby ručí a balóny, které provozuje, také vlastní!

Co to obnáší a jak to probíhá:
- Letenky, které v našem infocentru zakoupíte, mají platnost jeden rok, do kdy je nutné letenku aktivovat online přes webové stránky, případně přes email nebo telefonicky.
- Po aktivaci však má letenka neomezenou platnost a nepropadne vám, dokud let neabsolvujete.
- Dle druhu zakoupené letenky si s koordinátorem letu dohodnete termín, čas a případně i místo odletu. A pak už se můžete těšit na váš start.
- Na startu proběhne příprava před letem a postavení balónu.
- Celá příprava balónu k letu trvá cca 20 - 30 minut. Účastníci letu se mohou aktivně podílet na přípravě balónu, při tom je nutné dodržovat pokyny pilota.
- Vyhlídkový let balónem trvá cca 1 hodinu, v závislosti na podmínkách pro přistání se délka letu může pohybovat od 50 do 80 minut.
- Celá akce zabere obvykle 3 - 4 hodiny. Let balónu je možný v letním období buď ráno (po východu slunce) nebo navečer (cca 2 hodiny před západem slunce). Přes den balóny nelétají s ohledem na termiku způsobenou sluncem. V zimním období mohou obvykle balóny létat během celého dne.
- Po přistání proběhne tradiční křest prvoletců a na památku obdržíte křestní list vzduchoplavce se svým novým balonářským jménem a titulem.

Rádi vámí s výběrem letenky poradíme, odpovíme na vaše dotazy a na místě vám i vystavíme letenku. Lety balonem jsou dlouhodobě žádaným zážitkem v Českém ráji, stejně tak jako skvělým dárkem pro vaše blízké. Tak si k nám na infocentrum zaleťte pro svůj let. :-)

Více informací o firmě a její nabídce naleznete zde: www.vyletbalonem.cz