Velké poděkování všem, kteří se na této akci podíleli !

 

Klub Nedoklubko dlouhodobě spolupracuje s dětským oddělením – JIP Klaudiánovy nemocnice. „Na oddělení nás přivítala staniční Svobodová, pan doktor Čáslavský a doktorka Trněná. Odevzdali jsme jim nejen kalendáře a časopisy Nedoklubka, které se v aktuálním čísle věnují psychologické podpoře po předčasném porodu. Pro maminky a miminka, které musí tento čas trávit v nemocnici, jsme měli připraveny balíčky s háčkovanou čepičkou, dárečkem a hračkou,“ dodala Martina Jurčová, která aktivity Nedoklubka v mladoboleslavské nemocnici organizuje.

Hned první dáreček dostala maminka předčasně narozené Rozárky – bylo to ale milé setkání. Tato maminka je totiž zároveň majitelkou obchodu s metráží, která již před časem poskytla slevu na nákup látek. Z nich aktivní babičky a maminky šijí zavinovačky pro předčasně narozená miminka. Dárečky dostal i personál jako poděkování za péči a obětavost - purpurové dárečky, což je barva Nedoklubka. „Díky šikovným maminkám, babičkám a skvělým sponzorům jsme mohli odevzdat nové zavinovačky, ze kterých mělo oddělení velkou radost. Jelikož máme i další skvělé sponzory další zavinovačky odevzdáme i v novém roce,“ dodala Jurčová.

Díky patří: městu Mnichovo Hradiště za finance na nákup materiálu, Tereze Kulasové za poskytnutí slev na nákup, paní Marešové a spol. za ušití zavinovaček, šikovným maminkám a babičkám za háčkované čepičky a dárečky: paní Šímová, paní Dohnalová, paní Šmolová. Zvláštní poděkování patří vychovatelkám a žákyním SZŠ a VOŠZ za jejich purpurové dárečky a krásné vzkazy.