logo

Každý z nás má své místo, kde se cítí být doma, kde žije, pracuje, potkává sousedy a kamarády. Místo, kde se pyšní svými úspěchy, řeší neúspěchy a případně hledá pomoc.

Mnichovo Hradiště se snaží svým občanům zajistit podporu nejen v případech, kdy se člověku daří, ale i v situacích, kdy se člověku nedaří.

V letošním roce Mnichovo Hradiště realizuje společně s Centrem pro komunitní práci střední Čechy projekt, který bude popisovat problémy, které občany trápí, hledat možná řešení, navazovat spolupráci s různými subjekty a snažit se zajistit finance na potřebné služby.

Do projektu se zapojí aktivně nejen zástupci města, poskytovatelé různých služeb, a to z oblasti sociální, školství, zdravotnictví a dalších, tak i samotní občané města a okolí. Přizváni k účasti budou také dobrovolné spolky, kluby a další zájmová sdružení, a v neposlední řadě i Vy všichni, kteří tento článek čtete.