"I děti se dají pěstovat…“

Centrum pro rodinu Náruč pořádá v rámci Týdne náhradního rodičovství veřejnou akci na podporu pěstounské péče. Kampaň se uskuteční v Turnově na Náměstí Českého ráje dne 16. 10. 2018 v čase od 12. 00 do 16. 00 hodin.

Připravené pro Vás budeme mít zábavné aktivity pro celé rodiny a divadélko pro děti. Součástí akce bude informační stánek, kde Vám rády zodpovíme otázky týkající se pěstounské péče. Dále zde bude možnost kreslit obrázky do leporela na téma „Můj domov – moje rodina“, která naváže na tuto aktivitu z minulého roku. Leporelo nyní čítá 250 obrázků a je vystavováno na veřejných místech našeho města.

Tentýž den v čase od 15 h do 17 h proběhne v našem Centru pro rodinu Náruč, ještě druhá část kampaně. Budeme promítat dokument z cyklu „Rodiče napořád“, po kterém bude následovat beseda s pěstouny, kteří jsou připraveni sdělit Vám své osobní zkušenosti.

Srdečně zveme všechny, kteří se s námi chtějí pobavit, chtějí rozumět pěstounské péči nebo o pěstounství uvažují.

Tým Centra pro rodinu Náruč, Turnov