Denní centrum pro seniory Jizera, z. s. od letošního roku rozšířilo aktivizační služby a denní stacionář z Bakova nad Jizerou také do Mnichova Hradiště. Přestože sídlíme v přízemí Domova s pečovatelskou službou, tak se nejedná o aktivity určené jen pro obyvatele tohoto domova. Služby centra jsou určeny pro širokou veřejnost. Přijďte trávit čas aktivně a zábavně ve společnosti svých vrstevníků. Díky zajímavým aktivitám si budete udržovat fyzické i psychické zdraví. Obohaťte svůj život o nové zážitky a přátele.

- aktivní trávení volného času

- tréninky paměti

- vycházky za přírodou a kulturou

- celodenní výlety

- besedy se zajímavými hosty

- tvoření pro radost a rukodělné činnosti

 

DENNÍ STACIONÁŘ v Mnichově Hradišti

Potřebuje váš člen rodiny pomoc při zvládání běžných denních úkonů a s péčí o svou osobu? Jste přes den v práci, ale zároveň nechcete trvale umístit svého blízkého mimo domov?

NABÍZÍME MOŽNOST PEČUJÍCÍM RODINÁM POSTARAT SE O JEJICH BLÍZKÉ BĚHEM DNE S ODBORNOU PÉČÍ A PODPOROU

- pro seniory a dospělé osoby se sníženou soběstačností z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení

- možnost příjemně strávit den ve společnosti svých vrstevníků

- úleva pro pečující rodinu

- kromě péče a dohledu lze využít i námi zajištěnou dopravu ráno z domova do našeho centra a odpoledne zpět domů

Víme, že není jednoduché si představit, jak denní stacionář funguje. Přijďte se k nám po telefonické domluvě nezávazně podívat. Je možné vyzkoušet i adaptační období, abychom se mohli lépe poznat. Pro bližší informace nás můžete kdykoliv kontaktovat na tel. 725 787 577.