• od 30.11. do 22.12. Vánoční ozdoby včera a dnes - adventní výstava městského muzea

Ozdoby historické z doby První republiky, ale i ty současné od regionálních výrobců.

kde: Muzeum města Mnichovo Hradiště
  • od 01.12. do 06.01. Dřevěný betlém Františka Pešána

Dřevěný malovaný betlém v životní velikosti, denně 10:00 - 16:00 v Sale terreně v zámecké zahradě.

kde: Sala terrena, zámecká zahrada
  • od 06.12. do 06.01. 20. vánoční výstava

Výstava prací klientů domovů pro seniory otevřena denně 7:00 - 17:00.

kde: Domov Modrý kámen Mnichovo Hradiště
  • Út 17.12. Adventní večer město seniorům

Tradiční setkání seniorů s vedením města.

kde: Sál KLUBu, Mnichovo Hradiště
  • St 18.12. Star Wars: Vzestup Skywalkera - PŘEDPREMIÉRA!

140 Kč (české titulky)

Závěrečný díl hvězdné ságy je tady! Vedle nových postav se vrací i staří známí hrdinové. Síla je svedla k sobě - nyní bojují za záchranu Galaxie...

UPOZORNĚNÍ PRO DIVÁKY OD TVŮRCŮ FILMU:

STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA obsahuje několik scén, ve kterých silně bliká světlo, a které mohou nepříznivě ovlivnit diváky, jež trpí fotosenzitivní epilepsií nebo trpí zvýšenou citlivostí na světlo.

• Čt 19.12. Špindl 2

Zasněžené hory jsou stejně jako loni kuisou k různým romantickým dobrodružstvím.

• 20.12. Ledové království 2 - ŠKOLNÍ PROMÍTÁNÍ, ZBYTEK SÁLU PRO VEŘEJNOST

Královna Elsa se se svými přáteli vydává na dlouhou a nebezpečnou cestu.

• 20.12. Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D

V devátém pokračování přichází závěr "hvězdné" ságy!

UPOZORNĚNÍ PRO DIVÁKY OD TVŮRCŮ FILMU:

• So 21.12. Sněžná mela

V zasněžené Arktidě skupina sněžných psů doručuje poštovní zásilky a mezi ně se dostane i malý polární lišák!

• So 21.12. Poslední aristokratka

Potomek emigrantů získal v restituci chátrající zámek v Čechách a stojí před volbou, zda ho prodat nebo opravit... Scénář podle knižní předlohy napsal a film režíroval J. Vejdělek.

Upozornění občanům!

Upozorňujeme občany, že v pátek 13. prosince 2019 bude z provozních důvodů uzavřeno oddělení občanských průkazů a cestovních dokladů.

Děkujeme za pochopení.

Evidence obyvatel, trvalý pobyt

28.03.2019 Odbor správních činností a živnostenský úřad (SČŽÚ)

Potřebuji vyřídit (životní situace) Evidence obyvatel, Trvalý pobyt · Hlášení trvalého pobytu https://www.mvcr.cz/clanek/hlaseni-trvaleho-pobytu-996765.aspx · Ukončení trvalého... přečíst celé