Tohle město není pro mladý... Anebo ano? Přijďte se o tom pobavit.

Workshop pro mládež: 15. prosince, od 17 do 19 hodin, v Klubu s. r. o. (Masarykovo náměstí 299)

Jak vidíte Mnichovo Hradiště v budoucnosti? Co by mělo zůstat stejné a co by se mělo změnit?  Končíte základní školu nebo studujete na střední? Přijďte se s námi pobavit o tom, jaké by Hradiště mělo být za 10 let. Kdo jiný než vy by měl říct, v jakém městě chcete v budoucnu žít.

Na workshopu se společně: zamyslíme nad aktuálními i budoucími problémy města, budeme diskutovat a navrhovat vlastní podněty na zlepšení.

Vaše nápady jsou důležité při plánování budoucího rozvoje města i při přípravě konkrétních projektů.

Těšíme se na setkání s vámi.
Ondřej Lochman, starosta města

PS: Na konci workshopu proběhne losování a pro tři z vás máme připravené lístky do místního kina na projekci podle vašeho výběru.

Více informací: Martina Kulíková, martina.kulikova@mnhradiste.cz, tel. 725 579 616.