Pokud jste se zapojili do dotazníkového šetření, které město organizovalo v průběhu ledna, určitě jste zvědaví, jaké výsledky přineslo. Celkem se nám sešlo 394 dotazníků. Co myslíte, kdo si našel víc času na jeho vyplnění - muži nebo ženy? A o jakou věkovou skupinu se jednalo - vyplňují dotazníky raději mladší lidé nebo senioři? Shodneme se na tom, co ve městě nejdříve opravit, do čeho investovat? Zaujal dotazník více starousedlíky nebo relativně nové obyvatele? A hlavně - co pro nás Hradiště je a čím se má stát?

Chcete-li se dozvědět více, přijďte na veřejné setkání, které se koná v úterý 23. 2. (tedy již zítra!) od 17:00 v sále KLUBu. Dozvíte se podrobnosti o dotazníkovém šetření a budete mít prostor přemýšlet nad tím, jakým způsobem město měnit k lepšímu.