Aktuální vydání městského zpravodaje je doslova napěchované informacemi. Dočtete se například o změnách v práci městské policie, možnostech, jak se zapojit do tvorby strategického plánu nebo koncepce Masarykova náměstí (také přinášíme přehled nejčastějších komentářů týkajících se náměstí, které jste sepsali v průběhu Sousedské slavnosti), k čemu slouží hradítko Na Kamínkách nebo kolik stály opravy Jiráskovy ulice.

Ve zprávách z kultury se můžete těšit na pozvánky do divadla na skvostné komorní drama Novecento či vánoční koncert Dashy, fotoreportáž z uplynulých kulturních akcí a reportáž ze křtu čtenářského koutku za knihovnou. Na poslední straně zpravodaje můžete rovněž vyplnit anketní lístek, v němž se Klub ptá nejen po tom, jaký druh kultury vám ve městě chybí a co by vám udělalo největší radost. Pokud lístek odevzdáte, můžete vyhrát pohádkové ceny.

Dále vás jistě zaujmou články se sportovní tematikou a velká fotografie tenisového oddílu, který oslavil 50 let své existence, nebo reportáž ZŠ Sokolovská o cestě do Anglie.

Zadní strany věnované historii tentokrát plní téma Jana Švermy. Už podle prvních ohlasů je jisté, že konference, jejímž tématem bude právě osoba komunistického poslance a místního rodáka, vzbudí vášně.

Čtěte Kamelot a buďte v obraze! Zpravodaj bude v prodeji od konce tohoto týdne.